Erişilebilirlik Taahhüdü 

Herkesin öğrenim içeriklerine erişebilmesi gerektiğine inandığımız için erişilebilirliği odak alanlarımızdan biri haline getirdik. Ekiplerimiz sürekli olarak çalışarak hizmetlerimizin erişilebilirliğini çeşitli yollarla geliştirmeye çalışmaktadır. Daha yüksek erişilebilirliğe sahip bir Master Optisyeni inşa etmek için attığımız adımlara dair bazı örnekler: 

  • Erişilebilirlik yönergeleri. Master Optisyen web sitesinde, mobil uygulamalarında ve kurs videolarında Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri’ne (WCAG) ve Accessible Rich Internet Applications (ARIA) şartlarına uymak için çalışıyoruz.
  • Tasarım güncellemeleri. Erişilebilirlik, dahili tasarım sistemimizin temel prensiplerinden biridir. Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız, tasarım güncellemeleri kapsamında erişilebilirlik danışmanlarıyla birlikte çalışır.
  • Erişilebilirlik testleri. Birden fazla ekran okuyucu ve erişilebilirlik araçlarıyla uyumluluk açısından web sitemizi ve mobil uygulamalarımızı test ederiz. 
  • Sürekli araştırma. Hizmetlerimizi denetlemeleri ve herkes için erişilebilirliği geliştirmek için önerilerde bulunmaları için erişilebilirlik danışmanlarıyla birlikte çalışırız.

Erişilebilirlik Yardımı

Master Optisyen kullanımı veya erişilebilirliğine dair sorun yaşıyorsanız veya hizmetlerimizin erişilebilirliğini nasıl iyileştirebileceğimize dair herhangi bir öneriniz varsa admin@masteroptisyen.com adresinden bize e-posta göndermekten lütfen çekinmeyin. Fikirlerinizi duymayı bekliyoruz.